Ilustrační foto

Web3 komunita se má na co těšit, neboť příští rok v říjnu 2024 se bude konat klíčová událost v tomto rychle se rozvíjejícím odvětví – Avalanche Summit. Tato prestižní konference si tentokrát jako své dějiště zvolila živou a pulsující metropoli Buenos Aires.

Buďte součástí revoluce

Konference, která je považována za jednu z nejvýznamnějších v oblasti Web3, nyní otevírá brány pro ty, kteří chtějí přispět svým hlasem nebo podporou. Přihlášky pro řečníky a sponzory jsou již otevřené, což je skvělá příležitost pro odborníky a firmy stát se viditelnými na tomto mezinárodním fóru.

Získejte informace jako první

Pro ty, kdo nechtějí přijít o možnost účasti, je důležité se zaregistrovat pro zasílání upozornění. Registrace zajistí, že budete informováni hned, jakmile budou vstupenky uvedeny do prodeje. Nezmeškejte svou šanci být u toho, když se budou psát další kapitoly digitální revoluce.

Podrobnosti o události a aktualizace můžete sledovat na oficiálním Twitteru Avalanche, kde organizátoři pravidelně zveřejňují nové informace. Zaznamenejte si datum a staňte se součástí tohoto významného summitu.

Chcete-li pokračovat ve sledování aktualit na Twitteru, ujistěte se, že máte povolen JavaScript ve vašem prohlížeči. Tato sociální platforma je klíčovým místem pro sdílení novinek a komunikaci s komunitou Avalanche Summit.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: