Ilustrační foto

Podle nedávného oznámení na oficiálních stránkách společnosti Binance byla dokončena integrace stablecoinu USD Coin (USDC) na síti Arbitrum One. Uživatelé nyní mohou provádět vklady v USDC přímo na síť Arbitrum One. Tento krok představuje další rozšíření možností pro uživatele kryptoměn a zvýšení dostupnosti USDC na různých platformách.

Podpora upgradu sítě Terra Classic (LUNC)

Binance také oznámila, že bude podporovat nadcházející upgrade sítě Terra Classic (LUNC). V souvislosti s tímto upgradem bude Binance dočasně pozastavit vklady a výběry LUNC. Uživatelé budou moci pokračovat v obchodování s LUNC během tohoto procesu. Binance doporučuje uživatelům, aby se seznámili s podrobnostmi ohledně upgradu a přizpůsobili své strategie obchodování podle potřeby.

Aktualizace WebSocketu pro ceny poolů Binance Liquid Swap

Dále společnost Binance oznámila aktualizaci WebSocketu pro ceny poolů Binance Liquid Swap. Tato aktualizace umožní uživatelům získávat přesnější a aktuálnější informace o cenách poolů na platformě Liquid Swap. WebSocket bude nyní zahrnovat i informace o rezervách, které umožní uživatelům lépe sledovat změny v cenách a řídit své investice do poolů.

Veškeré informace o těchto aktualizacích a upgradu sítě Terra Classic (LUNC) jsou k dispozici na oficiálních webových stránkách společnosti Binance. Uživatelé by se měli ujistit, že jsou dobře informováni o těchto změnách, aby mohli správně nakládat se svými kryptoměnovými investicemi.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: