Ilustrační foto

Kryptoměnová burza Binance, jedna z největších platform svého druhu na světě, představila novou akci pro své uživatele. V rámci této akce mohou účastníci sdílet odměny v hodnotě 100,000 FDUSD, pokud provedou svůj první kopírovaný obchod na spotovém trhu. Tato iniciativa je zaměřena na nové i stávající klienty, kteří se chtějí zapojit do kopírování obchodů a využít expertní strategie zkušených traderů.

Podpora upgrade sítě Neutron

Další důležitou novinkou od Binance je oznámení o podpoře nadcházejícího upgradu sítě Neutron (NTRN). Tento krok zahrnuje technické vylepšení a optimalizaci sítě, které by měly přinést lepší výkon a bezpečnost pro uživatele. Upgrade se týká jak zvýšení stability sítě, tak i implementace nových funkcí, které rozšíří možnosti užití NTRN.

Binance tak potvrzuje svou pozici lídra na trhu kryptoměn, neustále se snaží inovovat a přinášet svým uživatelům nejnovější technologie a výhody. Zároveň důrazně dbá na bezpečnostní aspekty a stabilní provoz svých služeb.

Vzhledem k těmto novinkám se může Binance stát ještě atraktivnější pro ty, kteří hledají spolehlivou platformu pro obchodování s kryptoměnami. Sledování těchto událostí a zapojení do nabízených programů může uživatelům přinést nejen finanční výhody, ale i lepší porozumění dynamiky kryptotrhu.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: