Ilustrační foto

Hlavní kryptoměnová burza Binance potvrdila, že podpoří řadu nadcházejících aktualizací a hard forků několika blockchainových sítí. Jedná se konkrétně o sítě IoTeX (IOTX) a Optimism (OP), které projdou významnými změnami. Tato oznámení představují důležité kroky pro uživatele těchto kryptoměn, jelikož aktualizace mohou mít vliv na kompatibilitu a funkčnost jejich investic.

Podpora pro IoTeX a Optimism

Podrobnosti ohledně upgrade sítě IoTeX a hard forku byly zveřejněny na oficiálním webu Binance. Burza informovala své uživatele o tom, že transakce s IOTX budou pozastaveny během této operace, aby se zajistila bezpečnost fondů. Tento krok je standardní procedurou při významných aktualizacích blockchainu. Stejně tak Optimism, platforma zaměřená na škálování Ethereum, bude mít podporu Binance pro svůj nadcházející upgrade.

Aktualizace sítě MultiversX (EGLD)

Binance rovněž oznámila podporu pro aktualizaci sítě MultiversX (EGLD), dříve známou jako Elrond. Tento upgrade je dalším klíčovým momentem pro komunitu EGLD, která očekává zlepšení výkonu a stability sítě. Burza Binance bude monitorovat proces aktualizace a zajistí, aby byly všechny služby obnoveny hned po úspěšném dokončení.

Tyto kroky od Binance jsou přijímány pozitivně ve světě kryptoměn, jelikož naznačují silnou podporu inovacím a rozvoji blockchainových technologií. Uživatelé těchto sítí by měli pečlivě sledovat oznámení od Binance i vývojářů příslušných projektů, aby byli informováni o všech potřebných akcích před a po aktualizacích.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: