Ilustrační foto

Nové obchodní páry na Binance

Podle nedávného oznámení na oficiálních stránkách přidala kryptoměnová burza Binance několik nových obchodních párů do své nabídky. Mezi nově zavedenými páry jsou ADA/FDUSD, FIL/FDUSD, FRONT/TUSD, LEVER/TRY, LTC/FDUSD, RUNE/TUSD a TRB/TRY. Binance je jedna z největších kryptoměnových burz na světě a pravidelně rozšiřuje svou nabídku obchodních párů, aby vyhovovala potřebám svých uživatelů.

Neutron na Binance Launchpool

Binance také oznámila uvedení Neutronu (NTRN) na jejich platformě Launchpool. Uživatelé teď mohou těžit NTRN prostřednictvím stakingu BNB, TUSD a FDUSD. Launchpool je platforma společnosti Binance, která umožňuje uživatelům těžit nové tokeny. Tato novinka může přinést další možnosti pro uživatele Binance, kteří se zajímají o staking a těžení nových tokenů.

Obě tato oznámení ukazují, jak Binance aktivně rozšiřuje své služby a přizpůsobuje se potřebám svých uživatelů. S přidáním nových obchodních párů a uvedením Neutronu na Launchpool, Binance opět potvrzuje svou pozici jako jedna z vedoucích kryptoměnových burz na trhu.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: