Cronos

Cronos, blockchain interoperující s ekosystémy Ethereum a Cosmos, oznamuje nové partnerství s Ubisoftem, vedoucím tvůrcem a vydavatelem videoher. Ubisoft se stává součástí ekosystému Cronos jako validátor uzlů, čímž pokračuje ve svém průzkumu blockchainových technologií skrze svůj Strategický inovační laboratoř, jehož posláním je anticipovat budoucnost a pomáhat Ubisoftu se na ni připravit prostřednictvím zkoumání možností, které nabízejí inovativní technologie.

Spolupráce Ubisoftu a Cronosu na bezpečnosti a stabilitě sítě

Ubisoft se připojuje k poolu 27 dalších operátorů uzlů na open-source blockchainu Cronos, aby přispěl k stabilitě a bezpečnosti sítě. Každý uzel přispívá k decentralizovanému ověřování transakcí v síti tím, že průměrně každých pět až šest sekund produkuje nebo potvrzuje nové bloky.

Rozšiřování ekosystému Cronos o další technické expertizy

Přidání Ubisoftu, společnosti známé tvorbou poutavých a pohlcujících herních zážitků prostřednictvím průzkumu nových technologií, je v souladu se strategií Cronosu spolupracovat s otevřenými zdroji a validátory, kteří mají silnou technickou stopu. Mezi přispěvatele k blockchainu Cronos v současnosti patří Crypto.com, Blockdaemon, Dora Factory, Allnodes a řada dalších prvotřídních validátorů.

Role Ubisoftu v řízení a rozvoji blockchainu Cronos

Jako validátor bude Ubisoft přispívat k řízení blockchainu a schvalování aktualizací sítě. Ekosystém Cronos bude značně těžit z expertízy Ubisoftova Strategického inovačního laboratoře, pokud jde o získávání zpětné vazby na technologické inovace pro podporu herních aplikací.

Spojenectví Cronos a Ubisoft vychází z již existujícího vztahu

Spolupráce mezi Cronosem a Ubisoftem staví na již existujícím vztahu mezi oběma společnostmi, přičemž Ubisoft se v minulosti účastnil programu Cronos Accelerator jako mentor startupů.

O Cronosu

Cronos (cronos.org) je vedoucí EVM-kompatibilní blockchainová síť postavená na Cosmos SDK, podporovaná společnostmi Crypto.com, Crypto.org a více než 500 vývojáři aplikací a partnery. Mise Cronosu je usnadnit a zabezpečit přijetí vlastního uchovávání kryptoměny pro další miliardu uživatelů Web3, se zaměřením na DeFi a GameFi.

O Ubisoftu

Ubisoft je tvůrcem světů, který je zavázán obohacovat životy hráčů originálními a nezapomenutelnými zábavními zážitky. Ubisoftova globální týmy tvoří a vyvíjejí hluboké a různorodé portfolio her, zahrnující značky jako Assassin’s Creed®, Brawlhalla®, For Honor®, Far Cry®, Tom Clancy’s Ghost Recon®, Just Dance®, Rabbids®, Tom Clancy’s Rainbow Six®, The Crew® a Tom Clancy’s The Division®.

Štítky
Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: