Immutable

Společnost Immutable oznámila nové partnerství s Ubisoftem, tvůrcem a vydavatelem videoher, s cílem vytvořit nový herní zážitek, který dále odemkne potenciál web3.

Posun digitalizace

Tímto partnerstvím Immutable pokračuje ve svém úsilí přinést digitální vlastnictví hráčům, zatímco Ubisoft pokračuje ve svém průzkumu decentralizace prostřednictvím svého Strategic Innovation Lab.

Prvním krokem této spolupráce bude definování toho, jak obě společnosti spojí své znalosti - Ubisoft využije své bohaté zkušenosti při vývoji špičkových her s Immutable rozsáhlým ekosystémem, technologiemi a odborností při budování přední herní platformy web3.

Vize partnerů

Nicolas Pouard, viceprezident Strategic Innovation Lab Ubisoftu a vedoucí jeho blockchainové iniciativy, řekl: „Immutable je platformou volby pro mnoho lídrů komunity Web3. Nabízí nejmodernější technologie a jedinečné znalosti při bezproblémovém integrování decentralizovaných technologií do her. Těšíme se na spolupráci s nimi a doufáme, že přineseme tuto úroveň plynulosti do plnohodnotné hry, aby se hráči mohli plně soustředit na zábavu zážitku."

Mezník pro Immutable

Toto partnerství představuje další milník pro Immutable po úspěšném spuštění TestNetu jejich herního řešení zk roll-up Immutable zkEVM a úspěšných demoverzí jejich hlavních titulů Guild of Guardians, Metalcore, Shardbound a Infinite Victory. James Ferguson, CEO a spoluzakladatel Immutable, řekl: „Spolupráce s Ubisoftem je rozhodujícím mezníkem pro Immutable. Nemohli bychom být víc nadšeni, že budeme s Ubisoftem prozkoumávat výhody web3 a digitálního vlastnictví pro hráče. Plánujeme nasadit veškerou sílu našeho ekosystému, abychom zajistili úspěch této spolupráce. Jsme si jisti, že přineseme nový osvěžující zážitek, který hráči zamilují."

O společnosti Immutable

Immutable je globálním lídrem v oblasti her s cílem přinést digitální vlastnictví každému hráči tím, že umožní bezpečné a jednoduché budování skvělých web3 her. Společnost byla založena Jamesem Fergusonem, Robbiem Fergusonem a Alexem Connollym v roce 2018 a sídlí v Sydney s týmem více než 260 předních technologů, tvůrců a inovátorů. Je podporována předními investory v oblasti transformačních technologií, jako je BITKRAFT Ventures, King River Capital, AirTree, Temasek, Coinbase a další.

Herní platforma Immutable

Herní platforma Immutable usnadňuje studiím her a nezávislým vývojářům bezpečné a důvěryhodné budování a spouštění úspěšných her na Ethereum. Produktová řada zahrnuje předem vybudovaná řešení optimalizovaná pro použitelnost, která pomáhají vývojářům rychle se dostat na trh bez ohrožení zabezpečení nebo hráčského zážitku. Vývojáři získají personalizovaného průvodce web3, podporu pro své komunity a přístup k největšímu ekosystému v herním průmyslu.

Inovace v herním průmyslu

Immutable byla první herní platformou, která představila škálovací řešení nulových znalostí (zk) pro Ethereum a poskytuje vývojářům několik možností škálování založených na zk, včetně Immutable X, rollupu založeného na technologii StarkWare, a Immutable zkEVM, poháněného Polygonem.

Hry od Immutable

Immutable Games je globálním lídrem ve vývoji a vydávání web3 her, podpořený světovou třídou týmu, který má ověřené zkušenosti s přivedením her k milionům hráčů. Studio se stalo průkopníkem světově prvního blokového obchodního karetního hry Gods Unchained a aktuálně staví vysoce očekávanou mobilní RPG Guild of Guardians. Společně s vlastními tituly spolupracuje Immutable Games s vývojáři třetích stran, aby jim poskytl strategické a realizační know-how nejvyšší kvality, které je zaměřeno na zajištění úspěchu každé web3 hry nasazené v rámci ekosystému Immutable.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: