Ilustrační foto

Společnost SI Tickets, která stojí za fanoušky oblíbeným prodejem vstupenek a je součástí Sports Illustrated, uvádí svou primární platformu pro NFT vstupenkování, Box Office, na blockchainovou platformu Avalanche. Box Office nabízí komplexní řešení pro správu událostí, které umožňuje jak placené, tak bezplatné akce.

Nízké transakční poplatky a vysoká propustnost Avalanche

Díky nízkým transakčním poplatkům, spolehlivosti a vysoké propustnosti, která je nezbytná pro podporu velkého množství účastníků, Avalanche okamžitě zlepšuje funkčnost NFT vstupenek Super Ticket od SI Tickets. Tato inovace umožňuje uživatelům vytvářet vlastní události na platformě a být zařazeni vedle ostatních nabídek SI Tickets, včetně profesionálních sportovních zápasů a velkých koncertů.

Looty přináší vzrušení do odměňování

Spolu s inovacemi v oblasti vstupenek přichází na Avalanche i Looty, platforma pro věrnostní programy, která přináší nový způsob vzrušení do odměňování skrze originální loot crate zážitek. Looty spolupracuje s Inspect, aby zajistila, že komunita Avalanche bude mezi prvními odměněnými.

Uživatelé mohou otevírat krabice s odměnami různé hodnoty, čímž se efektivně gamifikuje systém loajality a motivačních programů. Pro otevření loot crate je potřeba klíč. Tyto klíče budou možné tvořit (mintovat), ale také je budou značky rozdávat jako součást různých motivačních programů.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: