Back to Top
Přejít k hlavnímu obsahu
Bitcoin 27257.83 $
Ethereum 1844.58 $
ATMChain 18.05 $
Tether 1 $
Binance Coin 308.13 $
USD Coin 1 $
CrypticCoin 11.26 $
XRP 0.47 $
Ferrum Network 347.87 $
Cardano 0.38 $
Lido Staked Ether 1842.76 $
OKB 46.94 $
Dogecoin 0.07 $
Polygon 0.92 $
Solana 20.52 $
TRON 0.08 $
WETH 1844.66 $
Litecoin 89.45 $
Dai 1 $
Polkadot 5.4 $
Binance USD 1 $
Shiba Inu 0 $
Avalanche 14.52 $
Wrapped Bitcoin 27244.59 $
LEO Token 3.52 $
Cosmos 10.62 $
Chainlink 6.51 $
Uniswap 5.05 $
The Open Network 1.92 $
Monero 153.61 $
Ethereum Classic 18.29 $
Stellar 0.09 $
Pulsechain 0 $
Bitcoin Cash 114.31 $
Internet Computer 4.91 $
TrueUSD 1 $
Binance Bitcoin 27341.41 $
Filecoin 4.54 $
Arbitrum 1.49 $
Lido DAO 1.99 $
Aptos 8.48 $
Hedera Hashgraph 0.05 $
Arbitrum 1.19 $
Near Protocol 1.65 $
VeChain 0.02 $
Blockstack 1.17 $
HEX from Pulsechain 0.02 $
PulseX 0 $
Quant 103.08 $
HEX 0.01 $
19.4.2023 damian

Jak stakovat THOL?

AngelBlock je nová kryptoměna postavená na L1 Aleph Zero. Nedávno, díky zavedení chytrých kontraktů na Aleph Zero, AngelBlock spustil staking svého nativního tokenu THOL. Jak přesně stakovat THOL si popíšeme v následujících odstavcích.

Pro nákup THOL tokenů existují dvě možnosti:

Navštivte Uniswap a vyměňte své oblíbené tokeny za THOL (decentralizovaná možnost).Navštivte burzu MEXC a získejte THOL prostřednictvím obchodního páru USDT/THOL.

Následující pokyny vám ukážou, jak provést staking THOL tokenů:

Zajistěte, abyste měli THOL a/nebo NFT ve své peněžence, jinak nebudete mít přístup k rozhraní Staking.Navštivte stránku AngelBlock $THOL Token.V pravém horním rohu stránky klikněte na Připojit peněženku.Vyberte MetaMask.Pokud máte v MetaMask více účtů, vyberte účet, který chcete připojit, a klikněte na Další.Pokud vás to požádá, přepněte na Ethereum Mainnet síť a klikněte na Přepnout síť pro potvrzení přepnutí.Klikněte na podepsání a chvíli počkejte, než se dokončí připojovací proces.Úspěšné připojení k protokolu AngelBlock je signalizováno v pravém horním rohu adresou peněženky, kterou jste připojili. Nyní budete mít přístup k rozhraní Staking.

Před stakingem THOL tokenů si uvědomte:

THOL lze v současné době stakovat pouze na Ethereum.Ujistěte se, že máte nějaké ETH na zaplacení poplatku za transakci stakingu.Odměny za staking se každodenně sčítají a automaticky reinvestují.THOL a NFT můžete stakovat společně v jedné transakci a ušetřit tak na poplatcích za transakce.

Pro staking THOL tokenů:

Navštivte stránku AngelBlock.Ujistěte se, že jste na rozhraní Stake (nikoli Unstake).Zadejte požadované množství THOL, které chcete stakovat, a klikněte na Schválit staking, abyste umožnili AngelBlock přístup k vašim THOL. V MetaMask nastavte limit výdajů pro THOL (stačí kliknout na "default value". Nebo nastavit stejné množství tokenů, které chceme zastakovat) nebo povolte neomezené výdaje a klikněte na Další. Zkontrolujte a klikněte na Schválit. (Zadejte pouze číslo, se kterým jste v pohodě, aby smlouva utratila nyní nebo v budoucnu. Limit výdajů můžete kdykoli zvýšit).Zpět v rozhraní Staking THOL klikněte na Stake.Potvrďte transakci v MetaMask.Své stakované THOL uvidíte v sekci Nedávné transakce níže. Může trvat několik okamžiků, než se transakce dokončí a aktualizuje se nástěnka AngelBlock Staking.

Pro unstaking THOL tokenů:

Navštivte stránku AngelBlock $THOL Token.Klikněte na Unstake, abyste přešli na rozhraní Unstake (nikoli Stake).Zadejte požadované množství THOL, které chcete unstakovat, a klikněte na Unstake.Potvrďte transakci v MetaMask.Své unstakované THOL uvidíte v sekci Nedávné transakce níže. Může trvat několik okamžiků, než se transakce dokončí a aktualizuje se nástěnka AngelBlock Staking.Vaše unstakované THOL jsou ve frontě a budou k dispozici pro uvolnění po uplynutí odemykacího období (10 dní).Po uplynutí 10 dnů klikněte na Uvolnit $THOL, aby se tokeny připsaly do vaší peněženky.Potvrďte transakci v MetaMask a obdržíte THOL tokeny ve své peněžence.

 

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení:

Naše další články

Likvidní staking je nyní oficiálně spuštěn na Zilliqa prostřednictvím Avely Finance a právě se stal ještě lepším. Avely Finance se rozhodla odstranit svůj 10% protokolový poplatek a 1 $stZIL poplatek za výběr. To znamená, že po omezenou dobu mohou uživatelé využívat bezplatné auto-restaking s minimálním komisionářským poplatkem SSN ve výši 4 %. Více informací o likvidním staking protokolu Avely Finance naleznete na blogu Zilliqa: https://blog.zilliqa.com/avely-finance-launches-liquid-staking-on-zilliqa-mainnet/ Spouštění likvidního staking protokolu a stZIL tokenu na Zilliqa mainnet
MintDAO a Axelar dnes oficiálně spouští svůj nový program pro staking Robot NFT, který nabízí řadu exkluzivních výhod a měsíčních odměn v podobě tokenu $AXL. Uživatelé, kteří se rozhodnou zapojit do programu a stake své MintDAO Robot NFT během prvních 30 dnů, budou mít přístup k nejvyšší úrovni odměn. Pokud se připojí později, budou mít nárok na nižší úroveň odměn. Podrobnosti o programu lze nalézt na oficiálním blogu: https://axelar.network/blog/mintdao-and-axelar-announce-the-axelar-robot-nft-staking-program
Společnost OnFinality, která poskytuje vývojářům dedikované služby uzlů od srpna 2022, představuje novou RPC nabídku pro hlavní a testovací sítě Aleph Zero. RPC API služba umožňuje zákazníkům přistupovat k síti bez nutnosti nastavovat nebo spravovat infrastrukturu. Navíc se klienti mohou k síti připojit jednodušším způsobem a získat intuitivní sledování, které jim poskytne vhled do chování uživatelů v jejich dApps. Více informací naleznete zde. Podpořte tento projekt na Twitteru laikováním a retweetováním. Talisman integruje AZERO staking Tým Talisman oz
VAIOT doplnil pool odměn pro VAI Single Asset Staking VAIOT oznámil na svém Twitter účtu, že během víkendu doplnili pool odměn pro VAI Single Asset Staking. Uživatelé tak mohou dále stakeovat své VAI tokeny na Polygon síti přímo na webových stránkách společnosti. Podrobný návod, jak na staking krok za krokem, je k dispozici na blogu společnosti na platformě Medium. Zdroj: https://twitter.com/VAIOT_LTD/status/1655501301755650049