Back to Top
Přejít k hlavnímu obsahu
Blockburn 899852.94 $
Bitcoin 27124.14 $
All Sports 205.14 $
Ethereum 1679.77 $
ATMChain 18.05 $
Tether 1 $
Binance Coin 215.01 $
CrypticCoin 11.26 $
XRP 0.52 $
Molecular Future 0.52 $
USD Coin 1 $
Ferrum Network 347.87 $
Lido Staked Ether 1679.28 $
Cardano 0.26 $
Solana 21.4 $
Dogecoin 0.06 $
TRON 0.09 $
Dai 1 $
WETH 1677.57 $
APIX 45.46 $
The Transfer Token 45.26 $
Polkadot 4.14 $
Polygon 0.54 $
Litecoin 66.25 $
Bitcoin Cash 239.17 $
Chainlink 8.06 $
Wrapped Bitcoin 27041.26 $
Shiba Inu 0 $
TrueUSD 1 $
LEO Token 3.65 $
Avalanche 9.49 $
Stellar 0.11 $
The Open Network 2.11 $
Monero 146.89 $
Uniswap 4.51 $
OKB 43.09 $
Ethereum Classic 16.35 $
Binance USD 1 $
Cosmos 7.25 $
Binance Bitcoin 27142.52 $
Arbitrum 1.49 $
Hedera Hashgraph 0.05 $
Balance Network 32.01 $
Maker 1564.88 $
Filecoin 3.37 $
Lido DAO 1.68 $
Internet Computer 3.21 $
Blockstack 1.17 $
Aptos 5.48 $
Mantle 0.4 $
19.4.2023 damian

Jak stakovat THOL?

AngelBlock je nová kryptoměna postavená na L1 Aleph Zero. Nedávno, díky zavedení chytrých kontraktů na Aleph Zero, AngelBlock spustil staking svého nativního tokenu THOL. Jak přesně stakovat THOL si popíšeme v následujících odstavcích.

Pro nákup THOL tokenů existují dvě možnosti:

Navštivte Uniswap a vyměňte své oblíbené tokeny za THOL (decentralizovaná možnost).Navštivte burzu MEXC a získejte THOL prostřednictvím obchodního páru USDT/THOL.

Následující pokyny vám ukážou, jak provést staking THOL tokenů:

Zajistěte, abyste měli THOL a/nebo NFT ve své peněžence, jinak nebudete mít přístup k rozhraní Staking.Navštivte stránku AngelBlock $THOL Token.V pravém horním rohu stránky klikněte na Připojit peněženku.Vyberte MetaMask.Pokud máte v MetaMask více účtů, vyberte účet, který chcete připojit, a klikněte na Další.Pokud vás to požádá, přepněte na Ethereum Mainnet síť a klikněte na Přepnout síť pro potvrzení přepnutí.Klikněte na podepsání a chvíli počkejte, než se dokončí připojovací proces.Úspěšné připojení k protokolu AngelBlock je signalizováno v pravém horním rohu adresou peněženky, kterou jste připojili. Nyní budete mít přístup k rozhraní Staking.

Před stakingem THOL tokenů si uvědomte:

THOL lze v současné době stakovat pouze na Ethereum.Ujistěte se, že máte nějaké ETH na zaplacení poplatku za transakci stakingu.Odměny za staking se každodenně sčítají a automaticky reinvestují.THOL a NFT můžete stakovat společně v jedné transakci a ušetřit tak na poplatcích za transakce.

Pro staking THOL tokenů:

Navštivte stránku AngelBlock.Ujistěte se, že jste na rozhraní Stake (nikoli Unstake).Zadejte požadované množství THOL, které chcete stakovat, a klikněte na Schválit staking, abyste umožnili AngelBlock přístup k vašim THOL. V MetaMask nastavte limit výdajů pro THOL (stačí kliknout na "default value". Nebo nastavit stejné množství tokenů, které chceme zastakovat) nebo povolte neomezené výdaje a klikněte na Další. Zkontrolujte a klikněte na Schválit. (Zadejte pouze číslo, se kterým jste v pohodě, aby smlouva utratila nyní nebo v budoucnu. Limit výdajů můžete kdykoli zvýšit).Zpět v rozhraní Staking THOL klikněte na Stake.Potvrďte transakci v MetaMask.Své stakované THOL uvidíte v sekci Nedávné transakce níže. Může trvat několik okamžiků, než se transakce dokončí a aktualizuje se nástěnka AngelBlock Staking.

Pro unstaking THOL tokenů:

Navštivte stránku AngelBlock $THOL Token.Klikněte na Unstake, abyste přešli na rozhraní Unstake (nikoli Stake).Zadejte požadované množství THOL, které chcete unstakovat, a klikněte na Unstake.Potvrďte transakci v MetaMask.Své unstakované THOL uvidíte v sekci Nedávné transakce níže. Může trvat několik okamžiků, než se transakce dokončí a aktualizuje se nástěnka AngelBlock Staking.Vaše unstakované THOL jsou ve frontě a budou k dispozici pro uvolnění po uplynutí odemykacího období (10 dní).Po uplynutí 10 dnů klikněte na Uvolnit $THOL, aby se tokeny připsaly do vaší peněženky.Potvrďte transakci v MetaMask a obdržíte THOL tokeny ve své peněžence.

 

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení:

Naše další články

Tým pracující na vývoji Aleph Zero Snap pro MetaMask oznámil dokončení dalšího důležitého milníku, který produkt přibližuje k jeho živému spuštění. Oznámení přišlo týden po oficiálním uvedení MetaMask Snap do otevřené betaverze. To znamená, že brzy budete moci využívat peněženku MetaMask k interakci s blockchainem Aleph Zero. Předtím, než bude náš snap zařazen do oficiálního adresáře, projde audi
Podle informací z externích zdrojů se dnes uskuteční webinář na platformě Binance. Pierre, manažer pro obchodní vývoj této společnosti, provede účastníky světem Stakingu. Seznámí je s jeho mechanismy, bezpečností a dalšími aspekty. Tento webinář je skvělou příležitostí pro všechny, kteří chtějí rozšířit své znalosti v této oblasti. Webinář se koná 30. srpna 2023 v 3:30 UTC a je možné se na něj přihlásit zde. Novinka od TrustWallet
Vývojáři kryptoměny Terra vyzvali své uživatele, aby se vyhnuli interakci s webovými stránkami s doménou terra(dot)money, dokud nebude zveřejněna aktualizace potvrzující úplný přístup. Toto oznámení bylo zveřejněno přes oficiální komunikační kanály společnosti. Uživatelé by měli sledovat pouze oficiální komunikační kanály společnosti pro další aktualizace. Mezi tyto kanály patří Twitter pod účtem @terra_money, Telegram na adrese https://t.me/terra_announcements a Discord na adrese terra.sc/discord. Zahájení Alliance staking odmě