Chiliz novinka

V rámci rozvoje sportovního průmyslu a digitálních technologií došlo k významnému partnerství mezi Korejskou profesionální fotbalovou ligou (K League) a společností Chiliz, která je známá jako průkopník v oblasti web3 technologií. Toto partnerství přináší nové možnosti pro fanoušky, kteří nyní budou moci získat oficiálně zaznamenané míče ze zápasů a také se těšit na další interaktivní prvky spojené s fotbalem.

Nové horizonty pro fanoušky fotbalu

K League se stane validátorem Chiliz Chain, což je blockchainová platforma zaměřená na sport a zábavu. Tímto krokem liga otevírá dveře k novým formám angažovanosti fanoušků a rozšiřuje svůj globální dosah. Dále bude K-League Fantasy využívat technologii Chiliz Chain, což přinese inovace do oblíbené fantasy hry.

Technologie a sport ruku v ruce

Spolupráce s Chiliz umožní K League využít nejnovější digitální trend - blockchain - pro posílení vztahu s fanoušky po celém světě. Integrace web3 technologií do sportovního sektoru je klíčovým krokem pro další rozvoj a popularizaci fotbalu v digitálním věku.

Budoucnost je tady

Partnerství mezi K League a Chiliz ukazuje na rostoucí trend propojení sportu a moderních technologií. Zdá se, že budoucnost fanouškovské interakce je již na dosah ruky, a to díky pokročilým platformám jako je Chiliz Chain.

Pro více informací o partnerství navštivte oficiální oznámení na blogu Chiliz: K LEAGUE PARTNERS WITH WEB3 PIONEER CHILIZ TO ENHANCE FAN ENGAGEMENT AND POWER GLOBAL EXPANSION.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: