Ilustrační foto

Společnost Mummolin oznámila úspěšné dokončení seedového investičního kola, ve kterém se podařilo získat 6,2 milionu dolarů. Kolo vedl známý podnikatel Jack Dorsey a zahrnulo také další investory jako Accomplice, Barefoot Bitcoin Fund, MoonKite, NewLayer Capital a Bitcoin Opportunity Fund. Tato finanční injekce má podpořit spuštění nové iniciativy OCEAN, jejímž cílem je decentralizace těžby bitcoinů na globální úrovni.

Projekt OCEAN představuje ambiciózní krok k vytvoření udržitelnější a více distribuované infrastruktury pro těžbu kryptoměny, což je téma, které v poslední době vyvolává stále větší diskuse v komunitě. S narůstajícím zájmem o kryptoměny se stává otázka energetické náročnosti a centralizace těžebních operací stále palčivější.

Bezpečnost na prvním místě u protokolů Velodrome a Aerodrome

Ve světle nedávných událostí byl zaznamenán bezpečnostní incident u frontendu protokolů Velodrome a Aerodrome, které fungují na sítích Optimism a Base. I přes tento problém bylo ujištěno, že fondy zůstávají v bezpečí. Tyto protokoly jsou klíčovou součástí ekosystému decentralizovaných financí (DeFi) a jejich bezpečnost je prioritou pro uživatele i vývojáře.

Přestože detaily incidentu nebyly plně odhaleny, zdá se, že kompromitace nevedla ke ztrátám finančních prostředků. To naznačuje, že i přes možné slabiny ve frontendu byly implementovány dostatečné bezpečnostní opatření na úrovni smart kontraktů a samotné sítě.

Zprávy o takovýchto událostech připomínají důležitost neustálé ostražitosti v digitálním prostoru. Jak se DeFi projekty rozrůstají, stoupá i potřeba robustních bezpečnostních mechanismů pro ochranu fondů před potenciálními hrozbami.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: