Ilustrační foto

Bounce Brand, známá platforma pro decentralizované aukce a tokenové prodeje, nedávno oznámila detaily spuštění svého nového tokenu SAVM. V rámci Random Selection Round, který se uskuteční od 18. ledna, bude dostupných 200 vstupenek s celkovou hodnotou 20 tisíc dolarů, přičemž každá vstupenka umožní alokaci 2100 SAVM tokenů. Cena jedné vstupenky byla stanovena na 100 dolarů, což odpovídá 3.57 AUCTION. Následovat bude ILO Round, s cílem získat 250 tisíc dolarů a 1000 vítězných vstupenek s cenou 250 dolarů za kus.

Bybit Launchpool uvádí ONDO

Bybit Launchpool, populární platforma pro staking kryptoměn, představuje nový utility token ONDO od Ondo Finance. Tento token bude možné obchodovat ve dvojici ONDO/USDT na Bybitu od 18. ledna a akce potrvá až do 1. února 2024. Navíc Coinbase, jedna z největších kryptoměnových burz, zařadila Ondo Finance na svou roadmapu, což může naznačovat další rozvoj a integraci tohoto tokenu.

V rámci propagace ONDO tokenů nabízí Bybit Launchpool možnost stakování kryptoměn USDY, MUSD nebo USDT s cílem získat podíl z devíti milionů ONDO tokenů. Tato akce láká investory k účasti na novém projektu, který by mohl přinést zajímavé výnosy.

Obě tyto události naznačují rostoucí zájem o nové kryptoměnové projekty a utility tokeny, které přinášejí inovativní přístupy a možnosti pro investory i uživatele digitálních aktiv. Jak se trh s kryptoměnami neustále vyvíjí, je důležité sledovat tyto a další podobné iniciativy.

Sledujte nás pro další aktualizace a informace o nejnovějších trendech v oblasti kryptoměn a blockchain technologií.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: