Ilustrační foto

Pákistán zakáže kryptoměny a nelegalizuje jePodle zdroje @WatcherGuru se Pákistán rozhodl zavést zákaz kryptoměn a uvedl, že je nikdy nelegalizuje. Tento krok může mít vliv na celosvětový trh s kryptoměnami, protože Pákistán je jednou z nejlidnatějších zemí světa.

Bývalý prezident PayPal se věnuje BitcoinuBývalý prezident společnosti PayPal oznámil, že se rozhodl zasvětit zbytek svého života práci na Bitcoinu, konkrétně na Lightning Network. Tuto informaci přinesl @BitcoinMagazine. Lightning Network je druhorádová platební síť navržená pro zrychlení transakcí v síti Bitcoin.

Starosta Miami Beach láká BitcoineryStarosta Miami Beach Dan Gelber prohlásil, že chce přilákat lidi investující do Bitcoinu, aby se přestěhovali do jeho města trvale. Zprávu přinesl @BitcoinMagazine. Tímto krokem chce Miami Beach posílit svou pozici jako centrum pro kryptoměny a technologické inovace.

Bitcoin 2023 - Industry Day@BitcoinMagazine informoval o akci Bitcoin 2023 - Industry Day, což je setkání profesionálů a nadšenců z oblasti kryptoměn a technologií spojených s Bitcoinem. Akce se bude konat v roce 2023 a bude zahrnovat přednášky, workshopy a networkingové příležitosti.

Začíná největší konference o BitcoinuSvětově největší konference o Bitcoinu začala právě dnes, jak uvedl @BitcoinMagazine. Konference se účastní tisíce lidí z celého světa, včetně odborníků, podnikatelů a investorů, kteří se zajímají o kryptoměny a technologie spojené s Bitcoinem.

Tether CTO o výhodách BitcoinuPaolo Ardoino, CTO společnosti Tether, uvedl, že omezená nabídka, decentralizovaná povaha a široká adopce Bitcoinu jej činí oblíbenou volbou pro investice. Tuto informaci přinesl zdroj @BTCTN. Společnost Tether je známá svou stabilní měnou USDT, která je navázána na americký dolar.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: