Ilustrační foto

Interchain Developer Academy přivítala 4. skupinu vývojářů

Interchain Developer Academy zahájila svůj čtvrtý běh, do kterého se přihlásilo 300 vývojářů. Tento výcvikový program financovaný Interchain Foundation (ICF) je zaměřen na Interchain Stack a proběhne od 18. května do 4. srpna. Akademii vede společnost b9lab, které se podařilo zorganizovat největší skupinu účastníků v historii Akademie. Více informací o tomto programu naleznete zde.

Stride se stane druhým řetězcem s Cosmos Hub Replicated Security

Stride má v plánu přijmout Cosmos Hub Replicated Security, čímž se stane druhým řetězcem, který tak učiní. Nicméně, Stride bude prvním, který přejde ze suverénního řetězce na Interchain Security. Aidan Hyman, CEO společnosti Stride, se chystá diskutovat o fázi zavádění Stride do #AtomZone. Poslední informace o připojení Stride k #AEZ naleznete zde.

Neutron se připojuje k interchain s Replicated Security

V tomto měsíci byl úspěšně spuštěn první řetězec s Replicated Security (RS) od Cosmos Hub, kterým je Neutron. Tato událost představuje nový způsob, jak spouštět blockchain, a to pomocí #IBC a ekonomického zabezpečení #ATOM. Více informací o připojení Neutronu k interchain a o jeho využití Replicated Security naleznete zde.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: