Ilustrační foto

SummerSwap Airdrop uvádí Eldarune

Prvním projektem v rámci SummerSwap Airdropu bylo odhaleno Eldarune. Zájemci mohou získat odměny tím, že splní úkoly na platformě Zealy a dosáhnou co nejvyššího počtu bodů. Pro nejlepších 25 účastníků je připravena odměna ve výši 500 $, dalších 100 šťastlivců získá kryptoměnu $ELDA v hodnotě 500 $. Pro získání odměn je nutné splnit všechny sociální úkoly týkající se Eldarune na platformě Zealy.

Chystaný AMA s projektem Eldarune

Red Kite se chystá uspořádat AMA (Ask Me Anything) s tvůrci projektu Eldarune, který je založený na AI a zaměřuje se na středověké RPG hry. Tato online akce se uskuteční 25. května v 10:00 UTC a bude k dispozici prostřednictvím Twitter Spaces. Účastníci mohou získat odměnu ve výši 300 $.

Delisting kryptoměny $PKF z burzy Kucoin

Red Kite oznámil, že kryptoměna $PKF bude stažena z burzy Kucoin z důvodu nižšího objemu obchodování na této platformě ve srovnání s ostatními burzami. Uživatelé však stále mohou obchodovat s $PKF na dalších burzách, jako jsou Uniswap, Gate.io a AscendEX. Red Kite plánuje uvedení $PKF na burze vyšší úrovně, jakmile se tržní situace zlepší.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: