Ilustrační foto

Snickerdoodle spouští platformu na Avalanche

Společnost Snickerdoodle se chystá spustit na platformě Avalanche, která zákazníkům umožní kontrolovat, jak sdílejí svá data se značkami, přičemž si zachovají soukromí a získávají odměny z její decentralizované platformy. Snickerdoodle se zaměřuje na poskytování značkám přístupu k robustnějším datům prostřednictvím své nové "vrstvy souhlasu". Uživatelé mohou prostřednictvím "smluv o souhlasu" rozhodnout, zda chtějí či nechtějí sdílet svá anonymizovaná data výměnou za pobídky od značek. Snickerdoodle Labs věří, že toto představuje nutnou inovaci oproti centralizovaným a méně soukromým modelům sdílení dat zákazníků Web2. Více informací naleznete zde.

Merit Circle spouští Beam na Avalanche

Populární herní DAO Merit Circle představuje Beam, Avalanche Subnet navržený jako platforma pro hráče i vývojáře her. Merit Circle si zvolil Avalanche pro svou rychlost, rychlé uzavírání transakcí, bezpečnost a neomezené možnosti, které Subnety odemykají. Beam Subnet nabídne nové nástroje zaměřené na hry a zpočátku představí tři nové hry: Trial Xtreme, Walker World a Hash Rush. Vestavěný AMM umožní hráčům směňovat tokeny spojené s hrami Beam. Sphere, NFT tržiště na Beamu, může být integrováno do her, aby hráči mohli nakupovat herní aktiva. Další informace naleznete zde.

Integrace Bitcoinu v Core webu

Bitcoin je nyní integrován do Core webu! Uživatelé mohou spravovat svá DeFi a Bitcoinová aktiva s komplexním přehledem portfolia a podrobnou historií transakcí. Core web také umožňuje odesílat, přijímat a překlenovat Bitcoin pomocí Avalanche Bridge. Tuto novou funkci můžete odemknout pomocí rozšíření Core a Core webu na adrese: https://extension.core.app/?utm_source=telegram&utm_medium=social.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: