Ilustrační foto

Sui Network hlavní síť a Aether Games token sales

Sui Network oznámil na svém Twitter účtu spuštění své vysoce očekávané hlavní sítě. Kromě toho se připravují na vzrušující prodej tokenů na platformě SUI, který začne s Aether Games. Strategické kolo Aether Games bude oznámeno v blízké době. Pro více informací o Aether Games a jejich projektu navštivte jejich webové stránky, Twitter, Discord, Youtube a Instagram. Sui Network spolupracuje s RazrFi, který také nabízí další informace o projektech a platformách na svých webových stránkách, Twitteru, Telegramu, Discordu a Medium.

Výherci AMA na Twitter Spaces Choise.com

Byli oznámeni výherci předchozího Choise.com Twitter Spaces AMA. Tiapin, uchiha6789, luckyabyy, kaushikc44, Wahyubae062, abdulRahim1739 a Messijnrz získali podíl z 500 $CHO prize poolu. Výherci by měli kontaktovat RazrFi twitter stránku s jejich EVM (ERC20) peněženkou, aby si mohli vyžádat své odměny.

Náhrada za UrDEX IDO

RazrFi oznámil, že refundace všem zúčastněným v UrDEX IDO byly dokončeny. USDC byly odeslány na Solana peněženky účastníků. Neproinvestovaná část byla vrácena všem, zatímco investovaná část byla vrácena pouze těm, kteří měli nárok na náhradu a požádali o ni. RazrFi děkuje své komunitě za trpělivost a vyjadřuje naději na jejich další podporu.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: