Novinka - ilustrační foto

Známý průkopník kryptoměn Justin Sun oznámil příchod nového marketplace pro nezaměnitelné tokeny (NFT) postaveného na blockchainové platformě TRON. Tento marketplace, nazvaný Inscription, má rozšířit možnosti obchodování s digitálním uměním a dalšími formami NFT na jedné z vedoucích decentralizovaných platforem. Sun ve svém oznámení naznačil, že se uživatelé mohou těšit i na novinky související s tokenem BitTorrent (BTT).

Inscription: Nová éra NFT na TRONu

TRON se snaží upevnit svou pozici v prostoru NFT a digitálního majetku, kde konkurence neustále roste. Uvedení marketplace Inscription by mohlo přilákat nové tvůrce i sběratele, čímž by se zvýšila celková aktivita a likvidita na platformě. Detaily ohledně funkcionalit a spuštění služby jsou zatím skoupé, ale očekává se, že Sun poskytne další informace v blízké budoucnosti.

Tether a jeho nástroj pro obnovu USDT

Na druhé straně kryptosféry společnost Tether představila nástroj pro obnovu USDT, který umožňuje uživatelům převádět své tokeny USDT mezi různými blockchainy v případě selhání nebo chyb. Tento krok je součástí širší strategie společnosti zaměřené na zvýšení odolnosti blockchainů a ochranu uživatelů. Nástroj je k dispozici na oficiálních stránkách Tetheru a představuje další vrstvu bezpečnosti pro držitele stablecoinů.

V rychle se vyvíjejícím světě kryptoměn jsou inovace klíčové pro udržení konkurenceschopnosti a ochranu investorů. S novými technologiemi jako je marketplace Inscription a obnovovacím nástrojem od Tetheru se komunita může těšit na větší flexibilitu a bezpečnost v oblasti digitálních aktiv.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: