Ilustrační foto

Bitcoin Core 25.0 je na světě

Podle zprávy na Twitteru od @BitcoinMagazine byla právě vydána nová verze Bitcoin Core 25.0. Tato aktualizace přináší řadu vylepšení a oprav, které mají za cíl zlepšit celkovou stabilitu a bezpečnost sítě.

Obrovský Bitcoin nápis na Maltě

Na Maltě byl spatřen obrovský nápis #Bitcoin, jak informuje @BitcoinNewsCom. Tento nápis znovu ukazuje, jak se kryptoměny stávají stále populárnějšími a rozšířenějšími po celém světě.

Binance získala povolení pro činnost v Thajsku

Jedna z největších kryptoměnových burz na světě, Binance, získala povolení k provozu v Thajsku, jak sdílí @BitcoinMagazine. Tento krok umožní společnosti rozšířit svou působnost na další trhy a poskytnout tak více lidem přístup ke kryptoměnám.

Michael Saylor: Bitcoin bude vítěz v USA

Podle Michaela Saylora, zakladatele a CEO společnosti MicroStrategy, bude Bitcoin "poslední krypto aktivum stojící v USA a bude vítězem". Saylor to řekl na konferenci @TheBitcoinConf.

El Salvador mezi top 10 těžaři Bitcoinu?

Stacy Herbert, známá komentátorka kryptoměnového trhu, uvedla, že El Salvador by se mohl během devíti měsíců dostat mezi deset největších těžařů Bitcoinu na světě. Zprávu sdílí @CryptoNewsYes. El Salvador by tak mohl díky svým geotermálním zdrojům energie získat významnou pozici na trhu s kryptoměnami.

Napsal uživatel damian dne

Ohodnoť počtem hvězdiček

Hodnocení: